Līzings / apdrošināšana

  Auto līzings

  ĀTRI UN ĒRTI FINANSU RISINĀJUMI AUTO IEGĀDEI.

  • PROFESIONĀLS ATBALSTS
  • PIEDĀVĀJUMU DAUDZVEIDĪBA
  • APKALPOŠANAS KVALITĀTE

  Ja Jūs plānojiet iegādāties automašīnu un kā piemērotāko finansēšanas risinājumu apsveriet līzingu, tad arī šeit mēs Jums palīdzēsim un atbalstīsim! Neatkarīgi no tā, vai esat nolēmies iegādāties jaunu vai mazlietotu automašīnu, mēs, sadarbībā ar WESS Auto Grupa līzinga speciālistiem, atradīsim Jums labāko risinājumu, lai jaunas automašīnas iegāde būtu ātrs, ērts un patīkams process!  

  MŪSU PRIEKŠROCĪBAS:

  PROFESIONĀLS ATBALSTS.

  Mēs palīdzēsim Jums atrast ne tikai piemērotāko jaunu vai mazlietotu automašīnu, bet arī risinājumu tās iegādes finansējumam. Mūsu uzdevums ir sniegt Jums visu nepieciešamo profesionālo atbalstu, lai nodrošinātu Jūsu vajadzības un vēlmes, neatkarīgi no tā, auto plāno iegādāties kā fiziska vai juridiska persona.

  PIEDĀVĀJUMU DAUDZVEIDĪBA.

  Mēs sadarbojamies ar visām vadošajām līzinga kompānijām, tāpēc varam nodrošināt un piedāvāt Jums dažādus finansējuma risinājumus. Jums ir tikai jāizvēlas līzinga veids, termiņš un nosacījumi - pārējo izdarīsim mēs!

  APKALPOŠANAS KVALITĀTE.

  WESS Auto Grupa līzinga speciālisti - tā ir profesionāļu komanda, kas rūpējas par ātru un kvalitatīvu klientu apkalpošanu pirms un pēc auto iegādes. Kopā ar mums Jūs varat bezrūpīgi baudīt prieku savā jaunajā automašīnā, jo Jūsu izmaksas ir veiksmīgi kontrolētas!
   

  FINANSĒJUMA VEIDS

  Automašīnu var iegādāties, izmantojot dažādus finansējuma veidus -  finanšu līzingu, operatīvo līzingu vai pilna servisa ilgtermiņa auto nomas pakalpojumus, ko piedāvā WESS Auto Noma. Izvēlies sev piemērotāko!

  FINANŠU LĪZINGS ir vairāk piemērots, ja vēlāties lietot automašīnu ilgstoši un līzinga termiņa beigās arī iegūt to savā īpašumā.

  KĀ SAŅEMT LĪZINGA PIEDĀVĀJUMU?

  Ja gribēsiet iegādāties jaunu vai mazlietotu automašīnu, izmantojot jebkuru no finansējuma veidiem, sazinieties ar mūsu pārdošanas konsultantu vai WESS Auto Grupa līzinga speciālistiem, lai saņemtu piemērotāko līzinga piedāvājumu!

  AS WESS  

  WESS Motors, K.Ulmaņa gatve 125, Mārupe / WESS Motors Berģi, Rīgas-Siguldas šoseja 2, Berģi

  Tālr. 67068333

  Fakss 67068302

  info@wfs.lv

  PIETEIKTIES BEZMAKSAS KONSULTĀCIJAI

  Ja vēlāties saņemt profesionālu konsultāciju par auto iegādes iespējām, izmantojot finanšu vai operatīvā līzinga, kā arī ilgtermiņa auto nomas pakalpojumus, piesakies bezmaksas konsultācijai.  Konsultācijas laikā Jūs ne tikai saņemsiet svarīgu, Jūs interesējošu informāciju, bet arī konkrētus piedāvājumus automašīnas iegādes finansējumam!

  Mūsu pārdošanas, nomas vai līzinga speciālists sazināsies ar Jums pēc iespējas ātrākā laikā, lai vienotos par ērtāko konsultācijas laiku un vietu.

  Apdrošināšana

  AR TEVI VISS OK, JA ESI APDROŠINĀTS!

  • INDIVIDUĀLA PIEEJA
  • PAKALPOJUMU DAUDZVEIDĪBA
  • PROFESIONĀLS ATBALSTS

  Lai uz ceļa Jūs justies droši un būsiet pasargāti no neparedzētiem izdevumiem, ir svarīgi parūpēties par atbilstošu apdrošināšanu. Tieši tāpēc, ka apdrošināšanas kompāniju ir tik daudz un to noteikumi ir tik atšķirīgi, mēs esam kopā ar Jums, lai palīdzētu izdarīt pareizo izvēli!

  Neatkarīgi no tā, vai nolēmiet iegādāties jaunu vai mazlietotu automašīnu, mēs, sadarbībā ar WESS Financial Services, atradīsim labāko apdrošināšanas risinājumu, lai Jūs vienmēr būtu pasargāts un droši varētu baudīt ceļu jaunajā auto!

  Ja zinātu, kur kritīšu, tad laikus spilvenu apakšā paliktu!
  Mēs esam Jūsu spilvens apdrošināšanā!

  Mūsu priekšrocības:

  Individuāla pieeja.

  Tāpat kā Jūsu kaimiņa īpašuma apdrošināšana neder Jūsu mājai, arī viņa automašīnas KASKO un OCTA apdrošināšana neder Jūsu auto! Arī tad, ja kopā dosieties atvaļinājumā, ceļojuma apdrošināšana katram var atšķirties. Jūsu vajadzības attiecībā uz apdrošināšanu ir tik pat individuālas kā Jūs! Mēs palīdzēsim Jūms tikt ar visu skaidrībā un, sadarbībā ar WESS Financial Services apdrošināšanas brokeru komandu, palīdzēsim Jums izdarīt pareizo izvēli!

  Pakalpojumu daudzveidība.

  WESS Financial Services sadarbojas ar vadošajām apdrošināšanas kompānijām, lai Jums piedāvātu labākos apdrošināšanas risinājumus visa veida riskiem, sākot no OCTA apdrošināšanas, īpašuma un ceļojumu apdrošināšanas līdz pat Jūsu mīļotā mājdzīvnieka apdrošināšanai.

  Profesionālais atbalsts.

  WESS Financial Services ir vienīgā pilna servisa apdrošināšanas brokeru kompānija, kas ne tikai sniedz vislabākās konsultācijas apdrošināšanas izvēlē, bet arī palīdz risināt praktiskus ar apdrošināšanu saistītos jautājumus visā Jūsu apdrošināšanas polises darbības laikā!

  Apdrošināšanas veidi

  Droša un uzticama apdrošināšana palīdz Jums dzīvot bez bailēm par šodienu, nākotni un pat tad, ja negadījumam tomēr ir lemts notikt. Novērtējiet, vai esiet pilnībā parūpējaties par savu aizsardzību pret negadījumiem!

  • OCTA ir sauszemes transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības obligātā apdrošināšana. OCTA ir nepieciešama visiem transportlīdzekļiem, kas piedalās ceļu satiksmē. Ja ceļu satiksmes negadījuma rezultātā, kurā Jūs esat vainojams, citai personai vai tās īpašumam būs radušies zaudējumi, tos atlīdzinās apdrošinātājs.  
  • KASKO ir brīvprātīgā transportlīdzekļu apdrošināšana, kura atlīdzina neplānotus zaudējumus, kas radušies, piemēram, ceļu satiksmes negadījumā ( neatkarīgi no Jūsu vainojamības), ugunsgrēka, zibens spēriena, vētras, zādzības un citu risku rezultātā. Ja automašīna ir iegādāta, izmantojot līzingu, tad KASKO polise parasti ir obligāta līzinga kompānijas prasība.  
  • ĪPAŠUMU APDROŠINĀŠANA sniedz Jums iespēju pasargāt savu lielāko un vērtīgāko pirkumu – Jūsu mājokli. Izvēlieties sev piemērotāko polisi atkarībā no īpašuma apdrošināšanas riskiem vai apdrošiniet savu mājokli pilnībā, izvēloties visu risku polisi, kas sedz visus iespējamos Jūsu mājoklim nodarīto zaudējumu veidus.  
  • CEĻOJUMU APDROŠINĀŠANA aiztaupa Jums raizes ārzemju ceļojuma laikā, pasargā no neparedzētiem izdevumiem saistībā ar medicīnisko palīdzību un daudziem citiem nepatīkamiem starpgadījumiem. Baudi ceļojumu pilnvērtīgi, neatkarīgi no tā, vai tas ir lietišķs brauciens, atvaļinājums, ceļojums ar ģimeni vai ekstrēms sports ārzemēs! Jums tikai jāizvēlas nepieciešamais polises veids, pārējo izdarīsim mēs!  
  • CITU RISKU APDROŠINĀŠANA aiztaupa Jums raizes par visu, kas Jums ir tik nozīmīgs! Lai pasargātu sevi no finansiāliem zaudējumiem, Jūs varat apdrošināt gandrīz jebkādus riskus, sākot ar mājdzīvniekiem, bankrotu, tiesas izdevumiem, muitas galvojumiem, būvniecības garantijām u.c. riskiem.  

  Izvēlies WESS Financial Services!

  • Mēs ieteiksim kā rīkoties, ja noticis negadījums, neatkarīgi no tā, vai tas ir vai nav apdrošināšanas gadījums;
  • Mēs ieteiksim kā ātrāk pieteikt apdrošināšanas gadījumu apdrošinātājam;
  • Piesakot KASKO apdrošināšanas gadījumu WFS birojā, kvalificēts eksperts turpat uz vietas novērtēs Jūsu auto bojājumus un sastādīs remontdarbu tāmi;
  • Mēs ieteiksim, kur vislabāk veikt kvalitatīvu Jūsu automašīnas bojājumu novēršanu un palīdzēsim saskaņot remontdarbu tāmi;
  • Mēs palīdzēsim atrast labāko nomas auto piedāvājumu, kamēr Jūsu automāšīna ir remontā;
  • Mēs atgādināsim, kad Jūsu apdrošināšanas polises darbības termiņš tuvosies beigām, un atradīsim labākos piedāvājumus apdrošināšanai nākamajam periodam.
  • Papildus lieliskam WFS klientu apkalpošanas servisam, Jūs iegūsiet virkni priekšrocību:

  -  Atlaides un bonusi jau pirmajā apdrošināšanas polises pirkuma reizē, izmantojot WFS pakalpojumus;
  -  Atlaides un bonusi, izmantojot WFS pakalpojumus, lai iegādātos apdrošināšanu saviem tuviniekiem un draugiem.

  Kā saņemt piedāvājumu?

  Ja gribēsiet iegādāties jaunu apdrošināšanas polisi vai pagarināt esošo, tad neatkarīgi no tā, vai tas ir saistīts ar jaunas vai mazlietotas automašīnas iegādi, Jūsu īpašuma vai ceļojuma aizsardzību, vai citai vajadzībai, sazinies ar WESS Financial Services speciālistiem, lai saņemtu piemērotāko apdrošināšanas piedāvājumu!

  SIA WESS Financial Services

  WESS Motors, K.Ulmaņa gatve 125, Mārupe / WESS Motors Berģi, Rīgas-Siguldas šoseja 2, Berģi

  Tālr. +371-6706-8333

  Fakss.  +371-6706-8302

  info@wfs.lv

  * SIA "WESS Financial Services" ir reģistrēts Finanšu un kapitāla tirgus komisijā, kā arī ir oficiāls Latvijas apdrošināšanas brokeru asociācijas biedrs. WESS Financial Services strādā tikai sertificēti apdrošināšanas speciālisti, kas apdrošināšanas konsultācijas sniedz  jau daudzus gadus un ir guvuši lielisku pieredzi darbojoties WESS uzņēmumu grupas ietvaros. Pateicoties uzkrātajai pieredzei, 2009. gada jūlijā tika dibināta neatkarīga apdrošināšanas brokeru kompānija "WESS Financial Services".

  Pieteikties konsultācijai

  Ja vēlāties saņemt profesionālu konsultāciju par apdrošināšanas iespējām un ar to saistītiem jautājumiem, piesakieties  bezmaksas konsultācijai.  Konsultācijas laikā Jūs netikai saņemsiet svarīgu, Jūs interesējošu informāciju, bet arī konkrētus piedāvājumus Jūsu auto, īpašuma, ceļojuma un jebkuras citas Jums svarīgas lietas apdrošināšanai!

  Mūsu apdrošināšanas speciālists sazināsies ar Jums pēc iespējas ātrākā laikā, lai vienotos par ērtāko konsultācijas laiku un vietu.

  Kontaktinformācija:
  Lūdzu, izvēlies ērtāko saziņas veidu:
  * Obligāti aizpildāmie lauki!