Vēlaties pārdot auto? Piedāvājiet to mums!

Lieliska iespēja izdevīgi pārdot savu BMW un nopirkt jaunāku!

 

Ja Jūs nolēmāt pārdot savu BMW vai mainīt to uz jaunāku, tad Jums ir trīs iespējamie rīcības varianti.

Pats vienkāršākais, no pirmā acu uzmetiena, variants – pārdot automobili patstāvīgi. Liekas, ka pietiek ar vēlamās summas noteikšanu un pircējs atradīs Jūs pats. Īstenībā viss nav tik vienkārši. Lai veiksmīgi pārdot auto, Jums vajadzīgs pareizi sastādīts sludinājums, kvalitatīvas fotogrāfijas, iespēja atbildēt uz zvaniem jebkurā diennakts laikā, brīvais laiks lai tiktos ar potenciālajiem pircējiem, automobiļa tehniskā stāvokļa pārbaudes servisos, prasme tirgoties un noformēt nepieciešamos dokumentus, ka arī labs pacietības krājums.

Ja Jums nav vēlēšanās vai iespējas patstāvīgi organizēt un kontrolēt visu pārdošanas procesu, salons WESS Select piedāvā divus ērtākus veidus, kuri ietaupa Jūsu laiku un nervus.

Visātrākais veids saņemt naudu par savu auto - iesniegt pieteikumu atpirkumam. Viss, kas ir jādara – jāaizpilda anketa mūsu mājas lapā vai jāatnāk uz WESS Select autocentru. Mūsu speciālisti novērtēs Jūsu auto un sastādīs komercpiedāvājumu. Veiksmīga darījuma gadījumā samaksu par Jūsu automobili Jūs saņemsiet nākošās darba dienas laikā. Ja Jūs vēlaties pārdot savu veco BMW un nopirkt pie mums jaunāku, tad Jūsu pašreizējo auto mēs varam noformēt kā pirmo iemaksu.

Otrais veids – izmantot komisijas tirdzniecības piedāvājumu. Šis pakalpojums būs noderīgs, ja Jūs vēlaties pārdot savu BMW ar mūsu salona starpniecību. Mēs palīdzēsim Jums pārdot Jūsu auto, izmantojot mūsu pārdošanas pieredzi un mūsu rīcībā esošo potenciālo klientu datu bāzi. Gadījumā, ja Jūs nolemsiet izvēlēties šo variantu, Jūsu automobilis atradīsies WESS Select salonā un visas pārdošanas un dokumentu noformēšanas rūpes pārņems mūsu pārdevēji.

Bet neatkarīgi no tā, kā Jūs pārdosiet savu pašreizējo automobili, jaunāka auto pirkšana būs joprojām aktuāla. Iepazīties ar WESS Select salonā pārdošanā esošiem automobiļiem iespējams mūsu Katalogā. Ka arī Jums ir iespēja iesniegt pieprasījumu sava sapņu auto meklēšanai. Aizpildiet pieprasījuma anketu mūsu mājas lapā un mēs atradīsim pēc Jūsu apraksta tikai pārbaudītus BMW ar patiesu vēsturi, kuri ir pieejami ES teritorijā.

Esiet vienmēr laipni gaidīti BMW salonā WESS Select!

Atpakaļ