OFICIĀLAIS HONDA PĀRSTĀVIS UN SERVISS

Oficiālais Honda pārstāvis Latvijā, piedāvā gan jauno HONDA automobiļu iegādi ar pilno blakus pakalpojumu klāstu (Honda Līzings, Honda Apdrosināšana, Honda Autopalīdzība 24h), gan mazlietotu Honda auto tirzdniecību un apkopi. Honda ražotaji strādā, lai visas automašīnas būtu uzticamas, drošas un ilgi kalpotu. Taču visām automašīnām, arī Honda, ir nepieciešamas nelielas rūpes. Mūsu pieredzējušie tehniķi automašīnu apkopē izmanto visjaunākās tehnoloģijas, palīdzot aizsargāt jūsu īpašumu, samazināt izmaksas un nodrošinot patīkamu braukšanu.

TESTA BRAUCIENS SERVISS

APCIEMO UN SAZINIES AR MUMS!

K.Ulmaņa gatve 123, Mārupe

info@wess-select.lv

+371 67 004 702

Darba laiks:

  • Darba dienas: 8:00 - 20:00

  • Sestdienas: 9:00 - 18:00

  • Svētdienas Brīvs

K.Ulmaņa gatve 123, Mārupe

info@wess-select.lv

+371 67 004 702

Darba laiks:

  • Darba dienas: 7:30 - 20:00

  • Sestdienas: 8:00 - 18:00

  • Svētdienas Brīvs

Siguldas šoseja 2, Berģi

bergi@wess-select.lv

+371 67 083 000

Darba laiks:

  • Darba dienas: 7:30 - 20:00

  • Sestdienas: 8:00 - 18:00

  • Svētdienas Brīvs

 

HONDA POWER PIEDĀVĀJUMS

Honda Power Equipment tika dibināts 1953. gadā, kad tika izlaists ‘H tipa’ vispārīgās izmantošanas dzinējs, kas tika paredzēts roku darba apjoma samazināšanai lauksaimniecībā. Kopš tā laika uzņēmums Honda ir izmantojis savu galveno tehnoloģiju - dzinēju, lai pamazām paplašinātu savu piedāvājumu klāstu, kas tagad ietver zemes frēzes, strāvas ģeneratorus, piekarināmos dzinējus, zāles pļāvējus, sniega pūtējus un visbeidzot arī jaudas ražošanas un saglabāšanas risinājumus.

HONDA GREEN

Izstrādājot mūsu dārza produktu klāstu, mēs skatījāmies uz Jūsu dzīvi no dažādiem skatu punktiem.

Viss, ko mēs mācāmies no saviem darbiem, nodrošina zālāja un dārza produktu attīstību, ļaujot mums izstrādāt jaunas tehnoloģijas un jaunus problēmu risinājumus. Ne tikai padarot mūsu izstrādājumus izcilus, bet arī sniedzot Jums patiesu gandarījumu to lietošanas laikā. Tāpēc, tās nav vienkārši inovatīvas tehnoloģijas, tās ir Engineering for Life.

LEJUPIELĀDĒT KATALOGU

HONDA INDUSTRIAL

Izstrādājot mūsu rūpniecisko produktu klāstu, mēs skatījāmies uz Jūsu dzīvi no dažādiem skatu punktiem.

Vairāk kā 30 gadu pieredze progresīvu jauninājumu ieviešanā, izmēģināšanā un tehnoloģiju uzlabošanā nodrošinājusi mūsu rūpnieciskajiem produktiem uzticamības un efektivitātes reputāciju visā pasaulē. Patiesībā, viss ko mēs mācāmies no saviem darbiem, nodrošina attīstību, ļaujot mums izstrādāt jaunas tehnoloģijas un jaunus problēmu risinājumus. Tāpēc, tās nav vienkārši inovatīvas tehnoloģijas, tās ir Engineering for Life.

LEJUPIELĀDĒT KATALOGU

HONDA MARINE

Izstrādājot mūsu piekaramo motoru klāstu, mēs skatījāmies uz dzīvi no dažādiem skatu punktiem.

Vairāk kā 50 gadu pieredze progresīvu jauninājumu ieviešanā, izmēģināšanā, tehnoloģiju pieslipēšanā un atkārtotā izmēģināšanā, padara mūsu laivu tehnoloģijas par labākajām, kādas vien var būt. Patiesībā, viss ko mēs mācāmies no saviem darbiem, nodrošina attistību, ļaujot mums izstrādāt jaunas tehnoloģijas un jaunus problēmu risinājumus. Tāpēc, tās nav vienkārši inovatīvas tehnoloģijas, tās ir Engineering for Life.

LEJUPIELĀDĒT KATALOGU

OFICIĀLAIS HONDA PĀRSTĀVIS UN SERVISS

Kontakti

Kārļa Ulmaņa gatve 123, Mārupe

Iegūt norādes

Auto iegāde un serviss +371 67 004 702

Atstājiet savu numuru un mēs jums atzvanīsim pāris minūšu laikā!

Piezvanīt man
Testa brauciens
Pieteikties servisam
Online čats
Pieprasīt zvanu