Par WESS Select

  Par WESS Select

  Jaunais, izsmalcinātais WESS Select salons ir būvēts 2007.gadā bauhaus stilā, tas atbilst jaunākajiem BMW arhitektūras un dizaina standartiem un atzīts par vienu no modernākajiem Eiropā. Salona ekspozīcijā iespējams izvietot līdz pat 15 automobiļu, bet autoservisā ierīkotas 17 automobiļu remonta vietas.

  Ar 2013.gada 1.oktobri WESS Select ir kļuvis par autorizētu BMW Servisu Latvijā. Nodrošinot visaugstākajiem standartiem atbilstošus servisa pakalpojumus un individuālu pieeju katram klientam, WESS Select definē jaunu apkalpošanas kvalitāti. Uzņēmums WESS Select klientu ērtībām piedāvā plašu pakalpojumu spektru, tai skaitā mazlietotu BMW automobiļu tirdzniecību, Trade-in pakalpojumus, automobiļu kreditēšanas un līzinga pakalpojumus, papildaprīkojuma uzstādīšanu, BMW oriģinālo rezerves daļu un aksesuāru tirdzniecību, kā arī automazgātavas un pulēšanas pakalpojumus. WESS Select apmeklētājiem tiek piedāvāta plaša bezmaksas autostāvvieta, bet autoservisa klientiem ierīkota ērta atpūtas zona, kā arī pieejams internets un bezmaksas Wi-Fi.

  Autosalona un BMW Servisa darba laiks ir 6 dienas nedēļā.

  Papildinformāciju par mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem jūs varat saņemt mūsu salonā, zvanot pa tālruni 67004700 vai, sūtot e-pastu uz info@wess-select.lv.

  Laipni gaidīsim Jūs WESS Select Servisā!

  Par WESS Auto Grupа.

  Jau gandrīz 30 gadus WESS Auto Grupa turpina attīstīt Latvijas tirgū aizvien jaunus un inovatīvus pakalpojumus un pilnveido esošos auto tirdzniecības un pēcpārdošanas servisa pakalpojumus, lai nodrošinātu un piedāvātu Jums vairāk par prieku pie auto stūres!
   
  Mūsu daudzu gadu garumā uzkrātā, nenovērtējamā pieredze un zināšanas par automašīnām un to īpašnieku un lietotāju vajadzībām un vēlmēm ļauj mums droši apgalvot -  mēs zinām visu par automašīnām un visu, kas ar to ir saistīts! Tāpēc ir grūti iedomāties pakalpojumus, kurus mēs nespētu Jums nodrošināt - ātri, kvalitatīvi un par pieņemamu cenu.

  Visiem saviem Klientiem mēs piedāvājam individuālu apkalpošanu, kuru raksturo ātrums, elastība un kompetence. Šīs trīs pamatīpašības savos pakalpojumus mēs interpretējam sekojoši:  

  ĀTRUMS.  Mums rūp Jūsu laiks, tāpēc mēs operatīvi sagatavojam un piedāvājam tieši Jūsu vajadzībām un vēlmēm piemērotākos risinājumus. Pateicoties mūsu pieredzei un profesionālajai komandai, mēs spējam nodrošināt Klientu apkalpošanas ātrumu, saglabājot augstu pakalpojumu kvalitāti un izpildes precizitāti.

  ELASTĪBA.  Mēs uzskatām, ka elastība ir attieksmes jautājumus, tāpēc WESS Auto Grupa pakalpojumu klāstā ir tikai uz Klientu vēlmēm un vajadzībām vērsti risinājumi. Visi mūsu pakalpojumi ir personalizējami atbilstoši katra Klienta vajadzībām neatkarīgi no tā, vai pakalpojumu vēlies saņemt kā juridiska vai fiziska persona un neatkarīgi no tā, vai Jūs interesē jauns vai mazlietots auto, serviss, remonts, apdrošināšana, līzings, rezerves daļas un aksesuāri, auto noma utt. Mēs vienmēr esam Jūsu rīcībā!

  KOMPETENCE. WESS Auto Grupa strādā profesionāli un pieredzējuši speciālisti, kuri ne tikai uzklausa Jūsu vajadzības un vēlmes, bet arī saprot un izprot tās! Tāpēc mēs vienmēr varēsim ieteikt tieši Jums atbilstošāko un piemērotāko risinājumu. Uzticiet visas savas ar auto saistītās rūpes mūsu speciālistiem!