Izbaudiet individualitāti.

Oriģinālie BMW piederumi: ārējais dizains.

Oriģinālie BMW ārējā dizaina piederumi piešķir Jūsu BMW vēl individuālāku un sportiskāku izskatu. Aerodinamiskā pakete, kuru veido priekšējie, aizmugures un sānu spoileri, padara automašīnas izskatu atlētiskāku, kā arī uzlabo piespiedējspēku un vadāmību lielā ātrumā, ko savukārt nodrošina aizmugures apakšējā spoilera difuzors. Kā papildaprīkojumu iespējams uzstādīt arī aizmugures augšējo spoileri. Oriģinālie BMW ārējā dizaina piederumi veido jaunus standartus – arī Jūsu dzīvesstilam.

Izbaudiet skaistumu.

Oriģinālie BMW interjera aksesuāri.

Piešķiriet sava BMW salonam individualitāti ar oriģinālajiem BMW interjera aksesuāriem! No sportiskiem un moderniem līdz ekskluzīvi elegantiem – ikviens atradīs kaut ko piemērotu savai gaumei. Sortimentā ietilpst alumīnija, hroma, titāna vai smalka koka apdare, kā arī īpaši grezns ādas vai auduma polsterējums. Turklāt mēs piedāvājam augstas kvalitātes sēdekļus ikvienai gaumei – sportiskus, īpaši ērtus, apsildāmus vai ventilējamus sēdekļus un pat aktīvus sēdekļus relaksācijai.

Neaizmirstams uznāciens.

Oriģinālie BMW vieglmetāla diski.

Oriģinālie BMW vieglmetāla diski izceļ Jūsu BMW dinamisko raksturu un ekskluzīvo stilu. Turklāt vieglmetāla diski samazina neatsperoto masu, palīdz piekarei neitralizēt virsmas nelīdzenumus un uzlabo manevrējamību un bremzēšanu. Katrs disks tiek pakļauti stingrām pārbaudēm dabiskos apstākļos, lai pārliecinātos, ka tie atbilst visaugstākajiem kvalitātes standartiem.

Maksimāla tīrība.

Oriģinālie BMW CareProducts.

Ikviens BMW ir būvēts ar vislielāko rūpību un uzmanību. Lai Jūsu automašīna saglabātu labu izskatu un veiktspēju, mēs iesakām kopt to ar oriģinālajiem BMW CareProducts izstrādājumiem. Tie īpaši piemēroti Jūsu BMW un atbilst visaugstākajiem standartiem. Līdzās kvalitatīviem automašīnu kopšanas un tīrīšanas produktiem šajā klāstā ietilpst ļoti iedarbīgas smērvielas dzinējam un pārnesumkārbai.

BMW aksesuāru kolekcijas.

Ļaujieties iedvesmai un dāviniet skaistas lietas sev vai draugiem.
Lai iegādātos aksesuārus vai veiktu pasūtījumu, lūdzu sazinieties ar mūsu rezerves daļu pieņēmējiem pa tālr. 67004700 vai sūtiet e-pastu uz info@wess-select.lv