Vadība

Aleksandrs Oskins

Valdes priekšsēdētājs

aleksandrs.oskins@wess.lv

Nataļja Gerliņa

Izpilddirektore

+371 67004700

natalja.gerlina@wess.lv

Aleksejs Kovaļenko

BMW Servisa vadītājs

+371 67004700

aleksejs.kovalenko@wess.lv

Administratori

Marina Pribitkova

Sekretāre - administratore

+371 67004700

info@wess-select.lv

Inga Davidone

Sekretāre - administratore

+37167004700

info@wess-select.lv

Mazlietotu automašīnu tirdzniecība

Ivo Luste

Pārdošanas nodaļas vadītājs

+371 67004714

+371 27829210

ivo.luste@wess.lv

Kaspars Seržans

Automobiļu pārdevējs

+371 67004712

+371 26647186

kaspars.serzans@wess.lv

Autorizētais BMW Serviss

Pāvels Popovs

Meistars-pieņēmējs

+371 67004720

pavels.popovs@wess.lv

Jānis Macarovskis

Meistars-pieņēmējs

+371 67004721

janis.macarovskis@wess.lv

Lauris Niedra

Meistars-pieņēmējs

+37167004722

lauris.niedra@wess.lv

Viktors Tarvids

Meistars-pieņēmējs

+371 67004723

+371 67004700

viktors.tarvids@wess.lv

Oļegs Bokovs

Virsbūves nodaļas meistars-pieņēmējs

+371 67004729

olegs.bokovs@wess.lv

Uldis Lejnieks

BMW servisa garantijas speciālists

+371 67004732

uldis.lejnieks@wess.lv

Noliktava

Ingus Birkmanis

Noliktavas pārzinis

+371 67004733

ingus.birkmanis@wess.lv

Viktors Ļiskins

Noliktavas darbinieks

+371 67004734

viktors.laskins@wess.lv

Aleksandrs Golubevs

Noliktavas darbinieks

+371 67004734

aleksandrs.golubevs@wess.lv

Pieteikties servisam
Online čats
Pieprasīt zvanu
Kontakti

Kārļa Ulmaņa gatve 123, Mārupe

Iegūt norādes

Serviss un rezerves daļas +371 67 004 710

Auto noma un tirdzniecība +371 67 004 700