Mēs tiecamies pēc pilnības.

WESS Select autosalons kopš 2006. gada ir kļuvis par BMW AG autorizēto servisa pārstāvi Latvijā. Nodrošinot visaugstākajiem standartiem atbilstošus servisa pakalpojumus un individuālu pieeju katram klientam, WESS Select definē jaunu apkalpošanas kvalitāti.

Ko nozīme "BMW AG autorizēts servisa pārstāvis"?

“The aftersales service for the BMW brand in the Baltic countries is carried out by a few selected authorized service providers who invest to live up to the standard that is set by BMW.

Being an authorized service provider means that there is a contract between the dealer and BMW. With this, the service provider among other things have to invest in tools, facilities and not least training for the technicians and other staff in order to live up to the standards and to be able to attend our customers in the best possible way.

Today in Latvia, there are only two authorized service providers and WESS Select is one of those two key partners with whom you can count on all BMW aftersales support according to BMW´s standards.”

H. Ekström,
Aftersales ManagerBaltics,
BMW Northern Europe AB

 

BMW zīmola pēcpārdošanas apkalpošanu Baltijas valstīs veic īpaši izvēlēti autorizēti servisa pārstāvji, kas investē līdzekļus, lai atbilstu prasībām, ko izvirza BMW koncerns. 

Par autorizētu servisa pārstāvi var kļūt uzņēmumi, kas noslēguši līgumu ar koncernu BMW. Vienlaikus servisa pārstāvim ir jāiegulda līdzekļi instrumentu un iekārtu iegādei, kā arī tehniskā personāla un ne-tehnisko darbinieku apmācībai, lai atbilstu standartiem un spētu apkalpot mūsu klientus  vislabākajā veidā.

Šobrīd Latvijā ir tikai divi autorizēti servisa pārstāvji, un WESS Select ir viens no diviem galvenajiem partneriem, pie kuriem jūs varat saņemt pilnu BMW pēcpārdošanas apkalpošanu, kas atbilst BMW standartiem.

 H.Ekström,
Pēcpārdošanas nodaļas direktors Baltijā,
BMW Northern Europe AB


BMW AG autorizēts servisa pārstāvis – tas ir:

  • BMW AG apmācīti un sertificēti speciālisti;
  • BMW AG tehnoloģijas;
  • BMW AG oriģinālās rezerves daļas un aksesuāri;
  • BMW AG garantija darbiem un rezerves daļām;

kā arī:

  • Klientiem pielāgots darba laiks un iespēja pierakstīties servisā 1-2 dienu laikā (steidzamos gadījumos apkalpošana vienas dienas laikā); 
  • Visu veidu virsbūves remonts (apdrošināšanas gadījumi); 
  • BMW Detailing: automazgātava / pulēšana / virsbūves aizsargpārklājuma uzklāšana / ķīmiskā tīrīšana; 
  • Auto nomas pakalpojumi.Būsim priecīgi redzēt Jūs un Jūsu BMW mūsu WESS Select autocentrā un atbildēsim uz jebkuru no Jūsu jautājumiem, kas attiecas uz garantiju, ekspluatāciju, apkalpošanu un Jūsu automobiļa remontu, zvanot pa tālruni 67004700, 67004710, aizpildot pieteikuma formu (zēmāk), rakstot uz e-pastu info@wess-select.lv vai apmeklējot mūsu salonu!


Saistītas sadaļas