BMW Performance

Īsta kaislība nepazīst kompromisus.

Uzdodiet jautājumu!

Mašīnas/detāļas nosaukums:

Pasūtītāja kontaktinformācija:
O8F     J5U   
C Q  I  B C  6QU
CMH  MK8  P54   
 O  7   J  TEW
GR7     KON   
* Obligāti aizpildāmie lauki
 • Aerodinamika
  • BMW Performance aerodinamiskās aprises.

   Pauž sportiskumu un individualitāti.

   BMW Performance aerodinamiskās aprises akcentē automašīnas sportisko raksturu un uzlabo tās aerodinamiskos rādītājus. Priekšējais sadalītājs, difuzors, spoileris vai spoguļu pārsegi no oglekļa šķiedras demonstrē lielisku sportiskuma un efektīvas ārienes kombināciju. No vienas puses, šīs detaļas uzlabo automašīnas gaitas īpašības, koriģējot svaru un veicinot stabilitāti, kā arī gādā par lielisku dinamiku. No otras puses, to izskatā izpaužas augstās tehnoloģijas, kas perfekti iederas BMW dizaina koncepcijā. Akcentu joslas un BMW Performance melnais radiatora režģis vēl vairāk pastiprina šo iespaidu.

 • Šasija
  • BMW Performance šasija.

   Ļauj justies kā uzvarētājam.

   BMW Performance riteņiem un bremžu sistēmai ir īpaši neliela masa, kas tiešā veidā ļauj samazināt arī automašīnas kopējo masu un vēl vairāk uzlabot dinamiskās īpašības. Vieglsakausējuma diski piesaista ne tikai ar savu unikālo dizainu. To konstrukcija nodrošina labāku gaisa pievadi BMW Performance bremžu sistēmai, tādējādi garantējot, ka tā strādās ar maksimālu efektivitāti arī augstā temperatūrā. BMW Performance šasija ļauj izjust kaislību un sajūsmu, ko rada automašīnas momentānā reakcija uz katru vadītāja darbību, pateicoties striktiem atsperu, amortizatoru un stabilizatoru iestatījumiem, kas nodrošina automašīnas atbilstību sportiskam braukšanas stilam bez jebkādiem kompromisiem.

 • Vadītāja vieta
  • BMW Performance salons.

   Piešķir interjeram sportisku akcentu.

   BMW Performance sportisko stūres ratu ir grūti atšķirt no īstas sacīkšu automašīnas stūres, jo tai piemīt liels skaits raksturīgu funkciju un tā sniedz vadītājam apjomīgu informāciju, ko iespējams sajust burtiski ar pirkstu galiem. Tehnoloģiju un ergonomiskuma apvienojums ir ietekmējis arī dizainu, kas īpaši izpaužas arī automātiskās / manuālās pārnesumkārbas pārslēdzēja vai rokas bremzes sviras noformējumā. BMW Performance komponentu pakete nodrošina pārnesumu pārslēgšanas gājienu saīsināšanos par aptuveni 25 %, kas ļauj pārslēgt pārnesumus ievērojami ātrāk un efektīvāk. No oglekļa šķiedras izgatavotie salona apdares paneļi, alumīnija uzlikas uz pedāļiem un sliekšņi apvieno sevī ekskluzīvu dizainu un visaugstāko izpildījuma kvalitāti, piešķirot autovadītāja vietai īpašu stilīgumu un efektīgumu.

 • Piedziņa
  • BMW Performance piedziņa.

   Sajust spēka pilnības baudījumu.

   Tehniskās iespēju robežas nav novilktas, bet drīzāk darbojas kā izaicinājums. Pakete BMW Performance Power Kit ir lielisks piemērs tam, kā šo izaicinājumu pieņemt, jo tā palīdz vēl vairāk palielināt jau tā iespaidīgo automašīnas jaudu. BMW Performance degvielas padeves sistēma stabili un vienmērīgi piepilda cilindrus, vienlaikus nodrošinot dzinēju ar nepieciešamo gaisa daudzumu, lai palielinātu jaudu un griezes momentu. BMW Performance izplūdes sistēma ar hromētām, divkāršām izpūtēja caurulēm ne tikai piešķir automašīnai raksturīgo skaņu, bet arī samazina izplūdes gāzu pretspiedienu, ļaujot dzinējam netraucēti uzņemt jaudu.

 • Power Kit
  • Paātrinājuma paātrinājums.

   Pakete BMW Performance Power Kit, paredzēta BMW 120d, BMW 320d un BMW 320d xDrive.

   BMW 120d un BMW 320d četrcilindru dīzeļdzinēji jau to standarta versijās izceļas ar augstu efektivitātes un dinamiskuma līmeni. Pakete BMW Performance Power Kit vēl vairāk palielina šo dzinēju jaudu visā apgriezienu diapazonā. Šis komplekts, kurā ir ietverti tehniskie komponenti un programmnodrošinājums, paātrina ieskriešanos no 0 līdz 100 km/h par 0,5 sekundēm, no 80 līdz 120 km/h – par 0,8 sekundēm (ar ceturto pārnesumu) un 1,0 sekundi (ar piekto pārnesumu). Maksimālais ātrums palielinās par 5 km/h vai BMW 320d Touring – par 10 km/h, ar ātruma indeksu W vai lielāku.

 • Izplūdes sistēma
  • Lielāka vilkme, mazāki zudumi izplūdes sistēmā.

   BMW Performance izplūdes sistēma 1. sērijas BMW un 3. sērijas BMW ar četrcilindru benzīna dzinējiem.

   Izplūdes sistēma BMW Performance darbojas gluži kā adrenalīna iesmidze un paātrina ne tikai braucēja, bet arī automašīnas pulsu. Modificēta vārstu sistēma samazina zudumus izplūdes sistēmā, ļaujot dzinējam pilnībā atklāt savas neierobežotās iespējas. Hromētā tērauda divkāršās izpūtēja caurules ir ne tikai efektīvas, bet arī efektīgas.

Atpakaļ