Auto virsbūves pulēšana.

Auto virsbūves pulēšanai piedāvājam vairākas iespējas:

Pulēšana spīdumam

Virsbūve tiek atbrīvota no matējuma un piešķir virsbūvei spīdumu. Pulēšanai tiek izmantota viena abrazīvā pasta un pasta „varavīksnes” efekta noņemšanai. Noslēgumā virsbūve tiek apstrādāta ar vasku lakojuma aizsardzībai.

Piemērota:

  • regulāri koptiem auto, kuriem pietiek tikai ar nelielu virsbūves atsvaidzināšanu;
  • auto, kas tiek sakopti un gatavoti pārdošanai.

Pilnā pulēšana

Virsbūve tiek atbrīvota no visiem ar pulēšanas tehniku novēršamajiem defektiem. Pulēšanai tiek izmantotas trīs abrazīvās pastas un nepieciešamības gadījumā tiek pielietota arī lakas virskārtas slīpēšanas tehnika. Noslēgumā virsbūve tiek apstrādāta ar vasku lakojuma aizsardzībai.

Piemērota:

  • reti koptiem auto, kam virsbūve ir ļoti sliktā stāvoklī un cita pulēšanas tehnika nav atbilstoša apmierinošam rezultātam;
  • auto, kuru virsbūve paredzēta apstrādei papildus aizsardzībai ar kādu no nanotehnoloģijām.

Atgādinām, ka šī pulēšanas tehnoloģija paredz lakas kārtas noņemšanu, kas savukārt nozīmē, ka krāsas aizsardzība pēc katras pilnās pulēšanas vājinās. Tieši tādēļ neiesakām regulāri veikt pilno pulēšanu bez papildus pēcapstrādes aizsardzībai.

Pirms pulēšanas darbu uzsākšanas tiek veikts virsbūves stāvokļa novērtējums. Rūpīgi uzklausot auto īpašnieku tiek izvērtēts, kāda pulēšanas tehnoloģija būs piemērota konkrētā auto virsbūves stāvokļa uzlabošanai.

Auto lukturu pulēšana

Mijkrēslī un tumsā pat nelieli attālumi autovadītājam kļūst nogurdinoši, bet tālāki braucieni kļūst par īstu pārbaudījumu vadītāja redzei un izturībai, jo samazinoties kontrastam, nepieciešama lielāka koncentrēšanās.

Viens no galvenajiem palīgiem autovadītājiem ir kvalitatīva auto optika. Diemžēl plastmasas lukturi, ar kuriem aprīkoti lielākā daļa automobiļu, ātri nolietojas, zaudē dzidrumu, kļūst blāvi.

Piedāvājam risinājumu šai problēmai – SAUDZĪGU lukturu pulēšanu ar tūlītēju pēcapstrādi ar nano pārklājumu lakas stiprināšanai.

Cenu lapa