Virsbūves iespiedumu likvidēšana

Lielveikalu stāvvietas, laikus nepamanīti šķēršļi, krītošs sniegs no ēku jumtiem, krusa, sīki tīši vai netīši virsbūvi skāruši sitieni un akmentiņi – tas viss atstāj nejaukas pēdas Jūsu auto virsbūvē. Kādreiz vienīgais risinājums šādā situācijā bija bieza grimma, tas ir, špakteles kārta un krāsošana. Tomēr ne vienmēr šis process norit tik nevainojami un rezultāts ne vienmēr ir gaidītais.

Viena no problemātiskākajām dabas parādībām autovadītājiem ir krusa. Tās sekas parasti redzamas uz motora pārsega, jumta un bagāžnieka, kā arī uz citām automašīnas virsbūves daļām. Tagad vairs nav nepieciešams mainīt virsbūves detaļas vai pārkrāsot tās! WESS Select Jums piedāvā izlīdzināt krusas iespiedumus automobiļa virsbūvē daudz ātrākā un lētākā veidā. Atvediet savu spēkratu pie mūsu profesionālajiem speciālistiem, kuri novērtēs bojājumu skaitu un vietas un izlīdzinās iespiedumus ar inovatīvām tehnoloģijām.

Turklāt šāds salabojot bojāto virsmu remonta cena būs vismaz 2 reizes mazāka, salīdzinot ar pārkrāsošanas parastā servisā ar klasiskajām metodēm.