Jaunumi no nano pasaules.

Vienmēr aktuāla auto virsbūves apstrāde aizsardzībai.

Nano pārklājums cQuartz

Ziemā galvenās raizes automašīnu īpašniekiem sagādā savas automašīnas aizsardzība pret bojājumiem, kurus rada reaģenti, kas tiek izmantoti ceļu attīrīšanai no sniega un ledus. Mūsu pakalpojums virsbūvēm Nr.1 ir nano pārklājums - cQuartz.

cQuartz ir jaunākās paaudzes līdzeklis virsmu aizsardzībai un nodrošina ļoti efektīvu aizsardzību stikla, plastmasa, metāla un krāsas virsmām, padarot tās izturīgākas pret ekstrēmiem laika apstākļiem un viegliem mehāniskiem bojājumiem.

cQuartz ir vienlīdz efektīvs aizsargpārklājums kā jaunām, tā arī lietotām automašīnu virsbūvēm. Novatorisks, bet jau labi pārbaudīts nano daļiņu pārklājums, kas aizsargā transportlīdzekļa krāsu, spilgtina un dzidrina to, radot allaž nevainojamu vizuālo tēlu.

Mēs izmantojam tikai speciāli ziemeļu reģionu valstīm radītu cQuartz versiju, kas nodrošina paredzamo efektu arī valstīs ar aukstām ziemām un krasām temperatūras svārstībām.

Konkrētais cQuartz 60% sastāv no 99,99%-īga silīcija. Šis ir pirmais tik augstas koncentrācijas nano silīcija pārklājums, kas efektīvi aizsargā pret skrāpējumiem (50%), ir izturīgs pret augstu temperatūru un liesmām.

cQuartz ir ar antistatisku efektu, ir izturīgs pret laika apstākļiem, skābēm un sāļiem, kā arī pasargā no oksīdiem, tam piemīt izturība pret ultravioleto (UV) starojumu. cQuartz pilnībā aizstāj vasku, atgrūž netīrumus, atvieglo tīrīšanu un nodrošina ilgtermiņa efektu vismaz 5 gadu garumā.

Lai uzklātu cQuartz, auto virsbūve tam ir īpaši jāsagtavo:

 • Auto virsbūve tiek nomazgāta un pilnībā attīrīta no visiem netīrumiem, t.sk. asfalta un metāla daļiņu atliekām. 
 • Auto virsbūvei tiek veikta pilnā pulēšana, likvidējot visas uz auto virsbūves esošās švīkas un matējumu. 
 • Ar speciālu tam paredzētu aplikatoru aptuveni cilvēka mata biezumā (tikai 0.5-1 (μ)) vienmērīgi uzklāj aizsargslāni.
 • Pēc aptuveni 20 min. liekai slānis tiek rūpīgi noslaucīts, un virsbūve tiek pārklāta ar profilaktisku aizsarglīdzekli RELOAD.
 • Pēc procedūras auto vismaz 12h jāatstāj apsildāmā telpā, ļaujot svaigajam pārklājumam vienmērīgi sacietēt un izslēdzot nelabvēlīgu ārējo faktoru iedarbību.
 • Pēc auto apstrādes ar cQuartz auto virsbūvi 3 – 4 nedēļas nedrīkst mazgāt vai kā savādāk apstrādāt. Pēc minētajām 3-4 nedēļām tiek veikta atkārtota RELOAD profilakse.

Kopumā jārēķinās ar 2-3 dienām, ko Jums nāktos pavadīt bez sava uzticamā ikdienas pavadoņa.

Īsumā par to, ko Jūs iegūstiet, pārklājot sava auto virsbūvi ar cQuartz:

 • izturīgs pret augstu temperatūru un liesmām;
 • ir ar hidrofobu un antistatisku efektu;
 • izturīgs pret laika apstākļiem, kā arī pasargā no oksīdiem;
 • izturība pret ultravioleto (UV) starojumu;
 • atgrūž netīrumus;
 • aizsargā automašīnas krāsu, padara to košāku un spīdīgāku, radot gandrīz ideālu vizuālo tēlu;
 • efektīvi aizsargā no sīkiem skrāpējumiem;
 • nodrošina ilgtermiņa efektu, aizstāj vasku, atvieglo tīrīšanu.

Nano pārklājums cQuartz DLUX

Vai zināt kas patiesībā ir viens no bīstamākajiem draudiem auto virsbūvei? Tā ir nesaudzīga mazgāšana ar agresīviem mazgāšanas līdzekļiem un tam sekojoša auto nepareiza slaucīšana un susināšana. Koncentrēts priekšmazgātājs – un pavisam īsā laikā virsbūves dekoratīvās apdares elementi zaudē savu krāsu un spožumu. Turklāt neatgriezeniski. Lai mazinātu jau radušos bojājumu efektu, kā arī novērstu to rašanos, piedāvājam apstrādāt a/m plastmasas un alumīnija apdares elementus ar cQuartz DLUX. cQUartz DLUX pārklājums ļaus Jums vismaz 2 gadus paildzināt dekoratīvās apdares mūžu. Pēc tam šo procedūru iespējams atkārtot. Plastmasas apdares līstes, logu apdare, alumīnija restes un līstes, lampas, vējstikla slotiņu pamatnes … gaida tikšanos ar jauno cQuartz DLUX.

cQuartz DLUX ir arī lielisks līdzeklis auto diskiem. Nejaukie netīrumi no bremžu diskiem nonāk disku iekšpusē un ir grūti atmazgājami. Lai pilnībā atbrīvotos no nevēlamā aplikuma, diskus nepieciešams demontēt un tīrīt ar nesaudzīgiem mazgāšanas līdzekļiem. Tas viss ir ilgs, sarežģīts un dārgs process, kas bieži vien laika trūkuma dēļ tiek arvien atlikts uz vēlāku laiku. Diskus, kas apstrādāti ar cQuartz DLUX, mazgāt ir ļoti vienkārši, turklāt katru reizi ieguvums ir nevainojami tīri diski.

Tiem īpašajiem ļaudīm, kas Latvijas skarbajā klimatā tomēr izvēlās līdz pat ziemas spelgonim doties izbraucienos ar CABRIO tipa auto, piedāvājam apstrādāt auto jumtu ar cQuartz FABRIC līdzekli, kas lieliski kalpo auduma jumta aizsardzībai no nevēlama mitruma nonākšanas uz tā.
Joprojām aicinām visus, kuriem rūp sava auto labais izskats ne tikai tūlīt pēc iegādes, bet arī turpmākos 5 gadus, apstrādāt auto virsbūvi ar cQuartz keramisko pārklājumu. Jaunākais šīs līnijas produkts ir cQuartz FINEST, kas ir uzlabota līdzšinējā cQuartz un cQuartz UK versija, un kurā apvienots labākais, vēl vairāk uzlabojot virsbūves krāsojumu stiprinošās īpašības.

Atgādināsim, ka ar cQuartz pārklātu auto kopšana ir vienkāršāka, ātrāka un izmaksā lētāk, jo auto mazgājams, izmantojot vien ūdeni un auto mazgāšanai paredzētās putas. No mazgāšanas procesa IZSLĒDZAMA apstrāde ar tā saucamo priekšmazgātāju - koncentrēts ķīmisks līdzeklis, kas tiek izmantots ātrākai netīrumu atdalīšanai no ilgi nemazgātu, netīrumiem aplipušu auto virsbūves. Nepareizi un pārāk bieži lietots tas padara auto lakojumu nespodrāku.

Auto virsbūvi nav nepieciešams regulāri apstrādāt ar vasku, jo cQuartz to pilnībā aizstāj. Nevainojamam spīdumam reizi pāris mēnešos auto pēc mazgāšanas var apstrādāt ar cQuartz profilaktisko līdzekli RELOAD
Tāpat kā iepriekšējās paaudzes cQuartz keramiskajiem pārklājumiem, arī cQuartz FINEST ražotājs apliecina produktam garantiju.

cQuartz FINEST ir arī laba ziņa visiem skaisto matēto auto īpašniekiem. Matētie auto izskatās iespaidīgi tūlīt pēc izbraukšanas no auto salona, tomēr visai drīz matētas krāsas porās sakrājas putekļi un netīrumi, kas mašīnu padara blāvu un neizteiksmīgu. Auto kopšana ir sarežģīta, jo virsbūves krāsojuma košumu nevar atgriezt ar pulēšanu un spodrināšanu. Beidzot varam piedāvāt droši pārklāt ar cQuartz mašīnas, kas krāsotas ar matētu krāsu, nekaitējot auto virsbūves krāsojumam, vien paildzinot tā nevainojamo un neordināro izskatu.

Cenu lapa