Auto salona tīrīšana/ķīmiskā tīrīšana

  Labākais risinājums netīriem saloniem

  Salona tīrīšana

  Pirms salona tīrīšanas meistars rūpīgi novērtē salona stāvokli un vienojas ar klientu viņa vēlmēm un par sagaidāmo rezultātu.

  Salona tīrīšana

  Piemērota vidēji netīriem un salīdzinoši tīriem auto saloniem kā regulāras auto mazgāšanas sastāvdaļa. Salons tiek izsūkts ar putekļsūcēju, tiek izmazgātas durvju ailes, ar mitru lupatiņu noslaucīti paneļi un tiek notīrīti stikli no iekšpuses un ārpuses. 

  Auto salona ķīmiskā tīrīšana

  Pat, ja Jūs regulāri kopjat savu auto, veicot sauso tīrīšanu, pēc ilgākas lietošanas salons sasmērējas, uz sēdekļiem, grīdas, griestiem un apdares veidojas nepatīkami, grūti iztīrāmi traipi. Ar laiku putekļi, netīrumi, dažādas pelējuma un mitruma baktērijas, kas pēcāk rada nepatīkamas smakas, ieēdas audumā, velūrā un arī ādā. Šos netīrumus ar putekļusūcēju vairs diemžēl nevar iztīrīt, un pienācis laiks ķīmiskajai tīrīšanai. Pareiza ķīmiskā tīrīšana ir vesels darbu kopums, kurā ir svarīgi ievērot pareizo secību un visas tehnoloģijas prasības.

  Šīs procedūras laikā auto salons centimetru pa centimetram atbrivojas no visiem ilgākā periodā uzkrātajiem netīrumiem.

  Pirms ķīmiskās tīrīšanas salons tiek tai sagatavots – nomazgāta virsbūve, izmazgātas durvju ailes, sliekšņi, tiek ķīmiski iztīrītas drošības jostas un paklāji. Tikai pēc šīs pirmapstrādes auto nonāk pie meistara. Tad no salona tiek iztīrīti mehāniskie netīrumi. Pirmie tiek tīrīti griesti. Ar augstspiediena tehnoloģiju TORNADOR griesti tiek apstrādāti ar speciālu tīrīšanas līdzekli, īpaši netīrās vietas tiek papildus tīrītas ar birstīti. Šī procedūra nedrīkst aizņemt vairāk kā 20-30 min., lai griestu apšuvums netiktu bojāts un tie pēcāk neatlīmētos. Pēc tam ir kārta grīdai. Arī grīda tek vienmērīgi apstrādāta ar tīrāmo līdzekli, kas iespiežas dziļi grīdas velūra apdarē un piesaista sev visus netīrumus no apdares dziļākajiem slāņiem. Pēc tam grīda tiek tīrīta ar ūdens putekļusūcēju. Procedūra tiek atkārtota tik ilgi, kamēr ūdens, kas filtrējas caur grīdas apšuvumu kļūst pilnīgi tīrs.

  Pirms ķerties pie sēdekļiem līdzīgi kā grīda tiek iztīrīts bagāžnieks. Tiek tīrīta arī rezerves riteņa telpa un pats rezerves ritenis. Bagāžas stiprinājumi, pārklāji, paklāji – visa lielā bagāžas telpa tiek rūpīgi iztīrīta. Šajā brīdi salonā tiek uzstādīts mitruma savācējs un auto durvis tiek aizvērtas.

  Ja sēdekļi ir ar ādas apdari, tos tīra ar ādas apkopes līdzekļiem un apkopj ar barojošu krēmu. Ja sēdekļi ir ar auduma apdari, tos tīra līdzīgi kā grīdu. 10-12h laikā salonā ir 35% mitruma, kas atbilst vidējam gaisa mitrumam dzīvojamā telpā. Vēlreiz tiek pārbaudīts salons – ja grīda, griesti un sēdekļi ir sausi un tīri, kā pēdējās tiek notīrītas plastikas apdares detaļas un auto stikli. Visas atveres, kabatiņas, glāžu paliktņi u.c. salona sīkumi tiek tīrīti katrs atsevišķi, izmantojot atbilstošus līdzekļus un instrumentus.

  Ķīmiskā tīrīšana nozīmē:

  1) Sagatavošanu darbam, kuras laikā

  • tiek nomazgāta un nožāvēta virsbūve, 
  • rūpīgi iztīrītas durvju / bagāžnieka ailes un eņģes, sliekšņi, durvju blīvgumijas
  • izmazgātas drošības jostas.

  2) Pēc sagatavošanas auto nonāk meistara rokās, kurš:

  • veic salona primāro attīrīšanu un sagatavošanu ķīmiskai apstrādei;
  • ar TORNADOR veic dziļo griestu un apdares paneļu / detaļu tīrīšanu, 
  • turpina ar grīdas un paklāju ķīmisko tīrīšanu, 
  • īpašu uzmanību pievērš arī apslēptākām vietām, ko nereti piemirst, piemēram, bagāžas nodalījumam zem grīdas pārsega, mazajām kabatiņām, glabāšanas nodalījumiem utt.;
  • pēc šādas kārtīgas pirts procedūras auto ļauj 8-10 stundas izžūt no liekā mitruma ar speciālas aparatūras – mitruma savācēja palīdzību,
  • noslēgumā vēlreiz visu pārbauda un salonu apstrādā ar aromatizatoru vai ozonatoru.

  Pēc 2 dienu ķīmiskās tīrīšanas auto atgriežas pie saviem saimniekiem nevainojami tīrs, spodrs un patīkami smaržīgs. 

  Svarīgi! Darbā izmantojam tikai augstas kvalitātes tīrīšanas līdzekļus no Itālijas, Vācijas un ASV, kas ir antialerģiski un nav kaitīgi veselībai.

  Cenu lapa