Oriģinālās rezerves daļas vai viltotās?

jūlijs 25, 2017

BMW Group ir laidusi klajā video no sērijas BMW Group Brand Protection, kas palīdz patērētājiem atšķirt oriģinālos BMW bremžu klučus no pakaļdarinājuma. Mēs iesakām visiem noskatīties šo video, jo mūsdienās nevar runāt par pārmērīgu piesardzību visā, kas saistīts ar tehnikas un personisko drošību. Diemžēl viltojumu izplatīšana tirgū nesamazinās, un vēloties ietaupīt, pircēji tos diezgan bieži nopērk. Nodrošiniet sevi, esiet lietas kursā!

Oriģinālās BMW rezerves daļas un aksesuāri – tā nemainīgi ir lieliska produktivitāte, augsta kvalitāte un neapstrīdama drošība. BMW Group ievēro augstākos standartus automašīnu rezerves daļu ražošanā. Viltotās rezerves daļas ir lētākas, taču līdz ar to arī krietni zemākas kvalitātes. Daži automašīnu īpašnieki uzskata, ka ir izdevīgi iepirkušies, un viltotās rezerves daļas atšķiras no oriģinālajām tikai ar logotipa neesamību, taču tas tā nav! Viltotās rezerves daļas lietot ir bīstami, jo tām nav garantēta izturība, un lielākā daļa no tām nav izgājušas stingru kvalitātes kontroli.

Viltotās rezerves daļas mēdz būt ļoti dažādas: riteņu diski, gaisa filtri, bremžu diski, eļļas filtri, aizdedzes sveces un bremžu kluči – gandrīz visas šīs detaļas tiek viltotas. Bēdīgākais ir tas, ka vizuāli atšķirt oriģinālās rezerves daļas no viltojumiem ir gandrīz neiespējami. Tāpēc ir svarīgi zināt, kam jāpievērš uzmanība iepērkoties.

Autorizētais BMW WESS Select serviss piedāvā oriģinālās automašīnu rezerves daļas, kā arī savu speciālistu pakalpojumus to uzstādīšanai. Pie tam, BMW servisa programmu dalībniekiem tiek piedāvātas īpašas cenas oriģinālajām rezerves daļām. Saudzējiet sevi!

Izmantotie avoti: BMW.SG

Aktuālākais no WESS Select BMW Servisa

Iepazīsties ar aktuālākajiem servisiem, kas piemēroti Tev un Tavam BMW.

Pieteikties servisam
Online čats
Pieprasīt zvanu
Kontakti

Kārļa Ulmaņa gatve 123, Mārupe

Iegūt norādes

Serviss un rezerves daļas +371 67 004 710

Auto noma un tirdzniecība +371 67 004 700

Atstājiet savu numuru un mēs jums atzvanīsim pāris minūšu laikā!

Piezvanīt man