Auto virsbūves pulēšana.

Auto virsbūves pulēšanai piedāvājam vairākas iespējas:

Pulēšana spīdumam

Virsbūve tiek atbrīvota no matējuma un piešķir virsbūvei spīdumu. Pulēšanai tiek izmantota viena abrazīvā pasta un pasta „varavīksnes” efekta noņemšanai. Noslēgumā virsbūve tiek apstrādāta ar vasku lakojuma aizsardzībai.

Piemērota:

  • regulāri koptiem auto, kuriem pietiek tikai ar nelielu virsbūves atsvaidzināšanu;
  • auto, kas tiek sakopti un gatavoti pārdošanai.

Vieglā pulēšana

Virsbūve tiek atbrīvota no matējuma un švīkām lakas virskārtā, virsbūvei tiek piešķirts spīdums, krāsai atjaunots dzidrums. Pulēšanai tiek izmantotas divas abrazīvās pastas un pasta „varavīksnes” efekta noņemšanai. Noslēgumā virsbūve tiek apstrādāta ar vasku lakojuma aizsardzībai.

Piemērota:

  • periodiski koptiem auto, paredzētiem ikdienas lietošanai. 

Jāpiezīmē, ka šis ir vispopulārākais pulēšanas pakalpojums.

Pilnā pulēšana

Virsbūve tiek atbrīvota no visiem ar pulēšanas tehniku novēršamajiem defektiem. Pulēšanai tiek izmantotas trīs abrazīvās pastas un nepieciešamības gadījumā tiek pielietota arī lakas virskārtas slīpēšanas tehnika. Noslēgumā virsbūve tiek apstrādāta ar vasku lakojuma aizsardzībai.

Piemērota:

  • reti koptiem auto, kam virsbūve ir ļoti sliktā stāvoklī un cita pulēšanas tehnika nav atbilstoša apmierinošam rezultātam;
  • auto, kuru virsbūve paredzēta apstrādei papildus aizsardzībai ar kādu no nanotehnoloģijām.

Atgādinām, ka šī pulēšanas tehnoloģija paredz lakas kārtas noņemšanu, kas savukārt nozīmē, ka krāsas aizsardzība pēc katras pilnās pulēšanas vājinās. Tieši tādēļ neiesakām regulāri veikt pilno pulēšanu bez papildus pēcapstrādes aizsardzībai.

Pirms pulēšanas darbu uzsākšanas tiek veikts virsbūves stāvokļa novērtējums. Rūpīgi uzklausot auto īpašnieku tiek izvērtēts, kāda pulēšanas tehnoloģija būs piemērota konkrētā auto virsbūves stāvokļa uzlabošanai.

Auto lukturu pulēšana

Strauji pietuvojies gada tumšais laiks, kad dienas lielākā daļā jāsamierinās ar tumsu un mijkrēsli. Arī sniegs, slapjdraņķis, putenis un citi ziemas nokrišņi apgrūtina jau tā slikto redzamību. Pat nelieli attālumi autovadītājam kļūst nogurdinoši, bet tālāki braucieni kļūst par īstu pārbaudījumu vadītāja redzei un izturībai, jo samazinoties kontrastam, nepieciešama lielāka koncentrēšanās, lai saskatītu apkārtni.

Viens no galvenajiem palīgiem autovadītājiem ir kvalitatīva auto optika. Diemžēl plastmasas lukturi, ar kuriem aprīkoti lielākā daļa automobiļu, ātri nolietojas, zaudē dzidrumu, kļūst blāvi un tādējādi samazina jau tā slikto redzamību rudens / ziemas periodā.

Piedāvājam risinājumu šai problēmai – SAUDZĪGU lukturu pulēšanu ar tūlītēju pēcapstrādi ar nano pārklājumu lakas stiprināšanai.

Pakalpojuma cena

Darbs Apraksts Cena, EUR ar PVN

vieglā automašīna

apvidus auto/minivens

Pulēšana

- automobiļa mazgāšana;
- automobiļa apstrāde ar bitumena noņemšanas ķīmiju;
- pulēšana;
- apstrāde ar ātro vasku;
- ārejo plastmasas un gumijas detaļu apstrāde.

200.00

240.00