Stikla plaisu remonts

Stikla plaisas parasti izveidojas auto vējstiklā, kad parasti no maziem akmentiņiem, kas parasti priekšā braucošā auto paceļ mazus akmentiņus no ceļa virsmas, un tie ar lielu ātrumu triecas pret Jūsu auto stiklu. Veiksmes gadījumā rodas niecīga plaisiņa, kas tomēr ar laiku var izvērsties nopietnā bojājumā, kas apdraud braucēju drošību. Tāpēc vērts šos it kā nenozīmīgos bojājumus novērst savlaicīgi.

Stikla bojājumu remonta procesā:

  • bojājumā tiek ievadīti sveķi;
  • elastības saglabāšanai uz paša bojājuma tiek uzklāts polimērs un viss kopā tiek žāvēts ar īpaši tam paredzētu UV lampu;
  • pēc žāvēšanas tiek noņemti liekie sveķi un aizpildītā virsma pulēta ar speciālas pastas palīdzību.

 

Plastikas remonts

Durvju apšuvumi, centrālā konsole, bagāžnieka telpas apšuvums, citi ārējās un iekšējās apdares elementi nereti cieš no ikdienas lietošanas. Bērni, mājdzīvnieki, kravas asiem stūriem, nesaudzīga mazgāšana, un auto apdares plastika tiek uzplēsta, saskrambāta, sašvīkāta, zaudē krāsu. Līdz šim ierasto detaļu maiņu pret jaunām piedāvājam aizstāt ar daudz ekonomiskāku versiju. Remonta izmaksas līdzīgi kā ādai var būt 20 – 30 reizes mazākas. Remonta rezultātā iespējams atjaunot detaļas iepriekšējo izskatu 60-90% apmērā.

Svarīgi! Veicot plastikas remontu, jāsaprot, ka plastika ir neelastīgs materiāls. Ja vēlaties "kā jaunu", visticamāk, būs jāpērk jauns.