BMW pulēšanas centrs

  Mēs parūpēsimies par to, kas Jums dārgs.

  Jebkurš auto īpašnieks zina, cik daudz enerģijas un laika nepieciešams, lai savu uzticamo ikdienas līdzgaitnieku uzturētu nevainojamā stāvoklī. Šobrīd piedāvājam pilna spektra auto vizuālās kopšanas pakalpojumus. Uzticiet mums savu auto, un mēs parūpēsimies par to, kas Jums dārgs. Īpaša pieeja, izmantojot jaunas un jau pārbaudītas tehnoloģijas garantē, ka mūsu meistaru rokās auto netiks saskrāpēts vai sabojāts ar nepareizi izmantotiem ķīmiskiem līdzekļiem, bet nevainojami un saudzīgi attīrīts no ikdienas putekļiem, priecēs savu īpašnieku ar atgūto svaigumu un tīrību.

  WESS SELECT BMW pulēšanas centrs

  Ikviens autovadītājs kādreiz ir pārlaidis kritisku skatienu savam auto, ikreiz pie sevis izsakot solījumu tuvākajā laikā „savest to kārtībā” un beidzot likvidēt lietošanas procesa nenovēršamās pēdas – švīkas un iespiedumus virsbūvē, nobrāzumus bamperu stūros, virspusējos un dziļos netīrumus salonā, bojājumus plastikāta apdares elementos un ādas detaļās.

  Iespējams, Jūs jau esiet pieķēries procesa organizatoriskajai pusei, un....tad arī atmetis tam visam ar roku. Auto dzenāšana no viena meistara pie nākamā, katru reizi atsevišķi vienojoties par izpildes termiņiem, cenām, kvalitātes nosacījumiem, garantiju utt. Nereti jāsamierinās ar atteikumu, arī rezultāts ne vienmēr ir gaidītais. Un tad jau sākas otrais riņķa dancis... Un šajā brīdī paredzamā ieguvuma ar nepieciešamo ieguldījumu salīdzinājums bieži vien svaru kausus diemžēl nosver par labu lēmumam – var jau iztikt un varbūt citreiz.

  BMW pulēšanas centrs piedāvā pilnu auto kopšanas pakalpojumu spektru. Mūsu kvalificētie un prasmīgie meistari, izmantojot pasaulē jau kopš 20.gadsimta vidus atzītas, kā arī jaunas un novatoriskas tehnoloģijas, spēs atgriezt lietotam auto sākotnējo nevainojamo izskatu. No metāla virsbūves detaļām līdz smalkam salona apdares detaļām, no jumta līdz pat riteņiem – visu iespējams paveikt vienuviet. Turklāt - daudzkārt samazinot izdevumus un taupot laiku, kas līdz šim bija nepieciešami virsbūves un salona vizuālo defektu novēršanai.

  Neliels ieskats mūsu pieprasītākajos pakalpojumus:

   

  Pieteikties pakalpojumiem

  Lai saņemtu pulēšanas centra pakalpojumus, iesakām veikt iepriekšēju pierakstu. Veikt pierakstu, kā arī uzzināt vairāk par mūsu pakalpojumiem, Jūs varat, sazinoties ar mūsu servisa pieņēmējiem.

  Pieteikties pa tālruni: 67 004 710 vai 67 004 700

  Pieteikties ar formas palīdzību (komentāra laukā norādot vēlamu pakalpojumu)

  E-pasts: info@wess-select.lv

  Cenu lapas: